Online magazín o bydlení a interiéru domova

ABS stavební společnost si zakládá na tradici, kvalitě a odpovědnosti

0

Především v okrese Teplice se těší velmi dobré pověsti stavební společnost ABS Bílina. Na jejích internetových stránkách se ostatně může každý přesvědčit o jejích kladných referencích od řady spokojených zákazníků.

Na co se tato firma především zaměřuje a proč byste se měli rozhodnout zrovna pro ni?

Stavební práce podle speciálních požadavků zákazníka

Největší část činnosti společnosti ABS představují stavební práce. Proto jste v případě, že toužíte po útulném a bezpečném bydlení na správné adrese.

Firma ochotně vyjde vstříc vašim speciálním požadavkům, inspiraci můžete v případě zájmu čerpat i v online katalogu na jejích internetových stránkách.

Za stavby na klíč převezme ABS plnou zodpovědnost

V současné době jsou velmi populární takzvané stavby na klíč. Realizace podobné zakázky není zpravidla tvořena pouze dodávkou stavebních prací, ale jde i o soubor přidružených prací – subdodávek.

Zde jistě vše usnadní ochota ABS společnosti převzít všechnu zodpovědnost za realizované práce i subdodávky na sebe. Klienti se tudíž mohou starat jen o takové věci, jako je volba barev maleb, dveří, oken a podobně.

Betonářské práce

ABS společnost vykonává i betonářské práce. Až na místo určení dodá betonové konstrukce – bednění, výztuž včetně uložení a vázání i betonáže včetně dodávky a dopravy betonů.

Nejčastěji používá deskové bednění PORT. Pod tímto označením se rozumí systém, jenž dovoluje rychlou stavbu bednění pro běžné, hlavně pravoúhlé tvary.

Pro atypické konstrukce je pak užíváno dřevěné bednění, jež je zhotovené přímo na míru pro konkrétní prvek.

Výroba betonu bez příměsí

Výroba betonu je orientována především na konstrukční a nekonstrukční betony. V nabídce jsou však i cementové potěry v pevnostním rozsahu CT/C7/F2 až CT/C30/F5.

ABS společnost si zakládá na tom, že všechny vyrobené betony jsou vyrobeny bez jakékoli příměsi popílku nebo strusky.

Ohodnoť článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..