Hliníková okna charakterizují dobré parametry i moderní design

0

Důraz na dobré užitné vlastnosti a parametry vyhovující konkrétnímu projektu je samozřejmostí. Stranou pozornosti však nemůže v žádném případě zůstat ani design. Pojďme si tedy hliníková okna blíže představit právě z hlediska designu.

Moderní architektura si žádá většinou jednoduché a elegantní řešení, což hliníková okna bez problémů splňují. Mnoha stavbám vévodí sklo, se kterým si elegantní, nenápadný hliník opravdu dobře rozumí. Podobně je tomu i v případě betonových a kovových částí, které nechá hliník patřičně vyniknout. Nenechte se však mýlit, hliníková okna skýtají díky různým typům povrchové úpravy takřka nekonečné možnosti použití. Jedná se zejména o eloxování, laminování fóliemi s dřevěným dekorem atd. Je tedy zřejmé, že hliníková okna lze bez obav zvolit při rekonstrukci klasických staveb, kde je důležité zvolit mimo jiné také správný dřevěný dekor ladicí s dalšími prvky atd.

Ve prospěch hliníku hovoří také typické vlastnosti a parametry těchto oken, konkrétně značnou pevnost, velmi dobrou odolnost, možnost výroby oken ve velkých rozměrech, a to při zachování malé stavební hloubky. V neposlední řadě se hliníková okna vyznačují dobrými tepelně izolačními vlastnostmi a zajišťují také dobrou zvukovou izolaci.

Dostupná a kvalitní hliníková okna podle vašich požadavků

Výrobou a prodejem hliníkových oken v Opavě a širokém okolí se už po mnoho let zabývá společnost Triogas, v jejímž sortimentu naleznete také garážová vrata, stínicí techniku, kované ploty apod. Plastová a hliníková okna ve Vsetíně nejen dodává, ale rovněž zajišťuje jejich odbornou instalaci, případně také nezbytný servis.

Přesvědčte se o tom, že hliníková okna mohou mít mnoho podob a přizpůsobit se nejrůznějším projektům nejen svými parametry, ale i vzhledem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..