Online magazín o bydlení a interiéru domova

Máte rádi rustikální styl? Inspirujte se

0

Netíhnete příliš k moderním stylům bydlení? Nelíbí se vám, že je vše čisté, hladké a nejlépe bílé? Pak zvolte rustikální styl. O něm se dá říci, že jde o přesný opak moderního stylu. I takový styl může být ale praktický, účelový a především útulný. Nevěříte? Podívejte se jak na to.

Dřevo všude, kam se podíváte

Jestliže jste se rozhodli pořídit si rustikální bydlení, nebude to úplně jednoduché. A to především proto, že nábytek se většinou vyrábí z kvalitního masivního dřeva a nebývá zrovna nejlevnější. V rustikálním interiéru najdete především hodně dřeva. Ale není to jen dřevo. Možná jste si všimli, že takové dřevěné interiéry vypadají na pohled luxusně a to především pro to, že tam najdete pohodlná křesla a spoustu jiných krásných míst pro odpočinek. Části vybavení jako stolky nebo komody jsou právě z přírodního materiálu. Často je dřevěná i:

  • Podlaha
  • Strop
  • Ostatní nábytek

Kuchyně jako střed celého domu

Kuchyň v tomto interiéru může být také otevřená. Většinou ale u kuchyně najdete také velký dřevěný stůl a židle, který bývá dominantou kuchyně a jídelny. Obývací pokoj je také stylizován do dřeva, nicméně sedací soupravy ve dřevě být nemůžou, nebyly by příliš pohodlné. Často tak vidíte na obrázcích kožené prvky. Velký výběr sedacích souprav najdete také na Atan.cz, kde si jistě vyberete. Možná by ale nezaškodilo trochu experimentovat a do dřevěného interiéru zakomponovat světlejší barvy. Víte, že béžová je nová bílá? I to může být řešení v případě, že by toho dřeva bylo na vás už moc. Na sedačce budete totiž trávit co nejvíce času a je důležité, abyste se na ní cítili především dobře. Taková sedací souprava Tomáš béžová je ideálním doplňkem do malých prostor. Pokud si opravdu při zařizování vašeho nového domova nevíte rady, obraťte sen na odborníky. Ti vyslyší vaše potřeby a zároveň vymyslí návrh tak, že nebude působit domov příliš extravagantně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..