Online magazín o bydlení a interiéru domova

Plánujete bydlet za Prahou? Zelený Zlonín nadchne každého

0

Bydlení u Prahy si stále více získává na popularitě. Také máte v plánu žít v této lokalitě? Pokud ano, máme pro vás zajímavý tip. Jestliže jsou vaším cílem kvalitní a moderní rodinné domy u Prahy, vsaďte na developerský projekt Zelený Zlonín, který patří mezi ty nejzajímavější, co tu za poslední roky byly.

Unikátní úsporné bydlení

Jedná se o pasivní rodinné domy s pozemkem, u kterých je kladen důraz na co nejnižší energetickou náročnost. I díky tomu můžete ušetřit náklady za energie ve výši i 90 procent. V tu chvíli bydlíte v domě, který vám bude vyhovovat i tím, že jeho provoz nebude nijak drahý. A přitom komfort, který pasivní domy Zlonín nabídnou, bude vyhovovat i tomu nejnáročnějšímu zájemci o příjemné bydlení jak pro sebe, tak samozřejmě i pro svou lokalitu. Už to, že je v běhu třetí etapa projektu svědčí o celkové oblibě.

V nabídce je široká škála objektů různých dispozic a velikostí, které díky své rozmanitosti budou vyhovovat potřebám každého obyvatele. Tyto pasivní domy u Prahy mají za cíl nabídnout moderní bydlení odpovídající svým konceptem životnímu stylu nejenom mladých rodin.

Pouze 15 minut od centra

Není třeba obávat se ani složitého cestování, pokud bude potřeba ať už za prací, nebo třeba za zábavou cestovat přímo do samotného centra. Tyto novostavby u Prahy jsou díky své poloze unikátní i v tom, že stačí jenom 15 minut cesty a můžete být na místě, v centru hlavního města. A to jednoduše po silnici D8 směrem na Teplice. Samozřejmostí je i bezproblémové dostupnost MHD nebo vlaku.

Vše, co ke spokojenému životu potřebujete

Nejenom energetické úspory nebo dobrá dostupnost Prahy jsou výhody tohoto projektu. Tyto pasivní domy blízko Prahy toho nabídnou mnohem více. Rodiny s dětmi ocení mateřskou školu přímo v obci a základní i uměleckou školu v nedalekých Líbeznicích. Milovníci sportu to budou mít kousek na 9 jamkové golfové hřiště. A kdo si bude chtít po náročném dni odpočinout, může relaxovat nejenom na své zahradě, ale třeba i v Café Zlonín.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..