Podzimní dekorace do bytu

0

Podzim je období roku, kdy přichází na scénu chladnější počasí, slunce zapadá o něco dříve a listy stromů se začínají měnit z odstínů zelené do teple červené, pomerančové až žluté.

Společně s tímto začínajícím obdobím je potřeba pozměnit i dekoraci v bytě či domě.

Ve skutečnosti neexistuje žádný správný ani špatný způsob, jak vyzdobit na podzim Váš domov – vyzdobte si ho přesně tak, co vyhovuje Vaší osobnosti.

Sepsali jsme pro Vás několik nápadů jak si na podzim interiér vyzdobit – snad Vám ušetříme spoustu času a snáze se budete inspirovat.

Využijte barevnost podzimních listů

Skvělý způsob jak využít pestrost podzimních listů k tvorbě věnce, který můžete následně používat rok co rok.

Buď si takový věnec sestavíte sami nebo se jistě dá zakoupit v obchodech. Do věnce můžete zakomponovat i slunečnici či malou dýni.

Může to být více extravagantní – skvělý prostředek jak zaujmout a přivítat návštěvníky vašeho bydlení.

Do věnce můžete přidat organzu nebo tyl pro lepší pestrost. Taky doporučujeme použít nějaký sprej na lesk, který se používá běžně na květiny. Když slunce zasáhne věnec, dodá tomu okouzlující jiskru.

Bavte se, vyhrajte si!

Podzimní věnec

Podzimní nápisy

Další skvělým nápadem na podzimní dekoraci je kombinace nápisů spojené přímo s podzimem, např. “pád” (pád listů) v angličtině to vypadá mnohem lépe či přímo česky “podzim” nebo „podzim je tu!“.

Velice pěkná kombinace opět s podzimními barevnými listy.

S touto skvělou myšlenkou si můžete jakkoliv pohrát a snadno si ji vyrobíte doma ve svém volném čase, nejedná se o nic náročného.

Fantazie meze neklade!

Velmi snadný a rychlý podzimní dekorativní nápad.

Podzimní dekorace

Dekorace stolů a stolků

Vezměte obdobnou sklenici přes kterou omotejte trošku pytloviny, může být i stuha. Do ní naskládejte pár podzimních listů. Jako doplněk můžete využít malé dýně, které budou schématicky ladit se vším ostatním.

Hotovo!

Vyrobili jste si nádhernou a přitom zcela jednoduchou dekoraci podzimního stolu.

Buď ji můžete nechat samotnou nebo použít zajímavý dřevěný box, viz. obrázek níže. Snažíme se barevně sladit se zbytkem dekorace, v tomto případě se hodí tato “postarší” zelená.

Krásná dekorace jídelního či konferenčního stolku, no nemyslíte? A opět jsou dvě varianty – buď si tuto nádheru vytvoříte, což asi bude nejlepší nebo se dá zakoupit.

Podzimní dekorace

Sklenice s malými dýněmi, kukuřicí a žaludy

Kdo by to byl řekl, že taková jednoduchá varianta může sklidit výborný dekorativní úspěch.

Jestliže to ale není Váš šálek kávy, můžete obsah sklenic nahradit zcela něčím jiným. Můžou to být například sušené fazole – dosáhnete velmi pestrého barevného vzhledu.

Tuto dekoraci použijte například na police, římsu, atd. možností je opravdu spousty.

Do sklenic zkuste použít vonné svíčky, ideálně nějaké skořicové nebo dýňové koření a Váš byt bude nádherně provoněný.

Podzimní dekorace

Metalická zlatá a stříbrná je IN

Dalším a naším posledním nápadem, jak si můžete na podzim obohatit svůj domov je prostřednictvím borovicových šišek.

Jistě jste se s tímto druhem dekorace setkali. Borovicové šišky nastříkáme zlatou a stříbrnou metalickou barvou. Jedná se o skvělý způsob, jak se ponořit do tradičního stylu zdobení podzimu.

Teď máte pár nápadů, které můžete s radostí aplikovat do Vašeho interiéru. Máte nějaké další nápady? Podělte se o ně s námi v komentářích, ale teď už pár inspirací navíc.

Zdroj fotografií: Pinterest.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..