Online magazín o bydlení a interiéru domova

Pokud umíte bílou barvu používat, může v interiéru zůstat

0

Trendy v bydlení se neustále vyvíjejí dopředu, to ovšem neznamená, že byste měli nad bílou barvou mávnout rukou. Bílí barva je stále oblíbená a zdaleka neřekla své poslední slovo. I přes to, že se dnes běžně vymalovávají koupelny na různé odstíny barev, nikdo vám nezakazuje ponechat si bílou. Ta totiž ve zkratce také může být moderní, pokud ji budete umět používat. Stačí ji zkombinovat s jinými barvami, co se týče doplňků.

Žádné starosti

Jestliže si budete chtít ponechat bílou barvu, vyhnete se starostem, které byste měli v případě, že byste přemýšleli nad jinými odstíny. Vybrat si barvu dnes není snadné a zvlášť v momentě, kdy nebydlíte sami. Shodnout se na stejné barvě jako rodina nebo pár bývá obtížné. Často pak tyto debaty končí hádkami. V momentě, kdy si budete chtít nechat bílou barvu, stačí si jen vybrat vhodné doplňky, které místnost oživí. Jak jistě víte, bílá barva je neutrální, takže k ní můžete zkombinovat téměř cokoli.

Samozřejmě to není pouze o barvě zdí a doplňků. Je potřeba si pořídit také nábytek. Ten by v žádném případě neměl být čistě jen v bílé barvě, protože byste jej při pohledu do místnosti neviděli, vzhledem k tomu, že byste měli vymalované zdi na bílo. Je potřeba si trochu více pohrát. Zkuste například zkombinovat šedou a bílou, která alespoň z části vynikne. Každý má jiný vkus a záležet bude jen na vás, pro jaký odstín nábytku a doplňků se rozhodnete.

Když neholdují dekoracím?

Pokud nemáte příliš v oblibě dekorace, a i přes to trváte na tom, že chcete ponechat místnost na bílo, nevadí. Každý má jiný vkus, co se týče bydlení. I takové může být útulné a pohodlné. Hlavní prioritou je, abyste se v něm cítili pohodlně převážně vy, konec konců v něm budete bydlet. Přece jenom bychom v tomto případě doporučili minimálně jednu místnost vymalovat jinou barvou. Při ponechání všech pokojů bílou barvou bez doplňků by se nejednalo po vzhledové stránce o hezký byt nebo rodinný dům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..