Online magazín o bydlení a interiéru domova

Praktičnost především. Jaký vybrat nábytek, když vám docházejí úložné prostory?

0

Ať už bydlíte ve větším domě, nebo bydlíte v menším bytě, dříve nebo později se dostanete do stavu, kdy vám budou chybět úložné prostory. Jak zajistit, abyste jich měli stále dostatek? Pomůže ten pravý nábytek. Podívejte se s námi na to, jaký může být ten pravý.

Klasika je základ

Začínáme naprostou klasikou, bez které se neobejde žádný interiér domu, ani bytu. Jde o klasické úložné prostory, kam můžete schovat všechny své věci, které nechcete mít na očích, ale chcete je mít po ruce. U tohoto segmentu platí, že čím je daný nábytek větší, tím lépe. Co mezi takové možnosti patří:

  • Klasické skříně
  • Menší skříňky
  • Moderní komody a vitríny

Zaměřte se na postel

Na ní trávíte až třetinu svého života – tedy pokud spíte doporučovaných 8 hodin denně. Pamatujte na to, že u klasické postele je mnoho nevyužitého místa, které se nachází pod ní. I proto už nabízí řada modelů praktické úložné prostory, kam dáte cokoliv je potřeba. K nim se dostanete snadno. Buď úložnou část vysunete, nebo snadno odklopíte matraci s roštem.

Vyberte ten pravý gauč

Podobná situace, jako u postele. I na gauči často trávíte velké množství času a možná vás ani nenapadlo, že prostor pod vámi zůstal nevyužitý. Přitom existují sedačky s úložným prostorem, kam pohodlně schováte vše, co nemá být vidět a zároveň ještě nenastal čas k vyhozen. Některé možnosti sedaček jsou navíc tak sofistikované, že kromě úložného prostoru nabídnou i možnost rozložení. Ideální při nečekané návštěvě.

Zaujmou i drobnosti

Jaké to mohou být? Třeba taburet, na který si běžně odkládáte nohy při lenošení. I ten může mít odnímatelnou horní část, pod který se skrývá zajímavý a na mnoho věcí i dostatečně velký úložný prostor. Na první pohled neviditelný, ale rozhodně zajímavě využitelný. I tudy může vést cesta, pokud nedostatek míst na vaše věci řešíte.

A kde vše a mnohem více pořídit? Doporučujeme známý internetový obchod Atan.cz, která je jedničkou v oblasti nábytku. Přesvědčte se sami o tom, co vše vám z hlediska praktičnosti přijde vhod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..