Online magazín o bydlení a interiéru domova

Stavbu či rekonstrukci střechy není radno podceňovat

0

Plánujete rekonstrukci či stavbu střechy od A do Z a nevíte si rady? Nechte si poradit od prověřené firmy, která se touto problematikou zaobírá již řadu let.

Společnost Střechy Tomi se specializuje na klempířské a pokrývačské práce a s celkovou realizací vám ráda pomůže.

Správná izolace střechy prodlužuje její životnost

Izolace střech Český Krumlov je důležitým faktorem při stavbě či rekonstrukce domu. Pokud je správně aplikována, její systém snižuje tepelné ztráty, zamezuje vzniku vlhkosti, případně rozvoji plísní a hub.

Dnešní moderní technologie umožňují díky prodyšnosti materiálů propouštět vnitřní vlhkost ven, naopak v topné sezóně bránit únikům tepla. Navíc při horkých teplých dnech omezují teplo zvenčí a díky tomu se udržuje ve vašich domovech příjemné klima.

Zateplování střech Český Krumlov svojí práci odvádí svědomitě. Při návrhu berou v potaz celou řadu faktorů. Mezi ně patří například velikost střechy, zatížení a technické řešení, ale také i orientaci ke slunci. Ta má také výrazný vliv na celkovou realizaci.

A co realizace krovů?

Realizace krovů patří mezi další speciality společnosti Střechy Tomi. Krovy jsou v podstatě nosnou konstrukcí a můžeme říci základním stavebním kamenem při rekonstrukci či stavbě střechy.

Svěřte svůj domov těm, kteří tomu rozumí – Krovy Český Krumlov. Stavba krovů není jednoduchou záležitostí, jelikož u ní musíme myslet i na rozložení půdního prostoru. Ten nám může nabídnout další obytné či skladovací místnosti, což mnozí z nás jistě oceníme.

I když stavba střechy není levnou záležitostí, zde se rozhodně nevyplatí šetřit. Můžete se taky stát, že byste za pár let museli řešit další problémy a ve výsledku by se po sečtení všech položek nakonec celá realizace výrazně prodražila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..