Online magazín o bydlení a interiéru domova

Stěhování nemusí být noční můrou!

0

Stěhování má většina obyvatel České republiky spojeno s legendárním filmem Kulový blesk, přičemž již jen samotná představa podobné akce dokáže vyvolat nepříjemné mrazení v zádech ze starostí se stěhováním spojených.

V případě, že je stěhování svěřeno do nesprávných rukou, se také nejedná o nijak levnou záležitost.

Stěhovací služby manipulují s cennými předměty s nejvyšší opatrností

Solidní stěhovací služby se poznají kromě jiného i tím, že se nezaleknou sebeobtížnějšího úkolu.

Stěhování bytů nebo firem je pro ně samozřejmostí, jsou však schopny přestěhovat i cenné umělecké předměty, aniž by se majitel musel obávat, že se s nimi již v původním stavu neshledá. Právě šetrná manipulace je při přesunování pianin a klavírů nejdůležitějším požadavkem zadavatelů.

Stěhovací služby fungují nonstop

Levné stěhování firem i kanceláří lze objednat v jakoukoli dobu, protože kvalitní stěhovací služby pracují 24 hodin denně, a to i o víkendech a svátcích. Protože zaměstnávají jen kvalitní pracovní personál, mohou si bez obav dovolit přijmout i úplnou materiální zodpovědnost směrem k zákazníkovi. Samozřejmostí je použití kvalitního balicího materiálu.

Cenu stěhování se zadavatel dozví již při předběžném ocenění

Stěhování levně je garantováno již tím, že ještě před jeho započetím proběhne bezplatné předběžné ocenění s výjezdem odborného poradce. Nemusíte se proto obávat, že byste byli výslednou cenou nepříjemně zaskočeni.

V ceně služeb je rozebrání nábytku, demontáž zařízení, zabalení stěhovaných předmětů a převoz ve speciálně upravených dopravních prostředcích, jež garantují ochranu proti poškození. Přestěhovaný nábytek je posléze vybalen a znovu smontován.

Levné stěhování je možné objednat prostřednictvím telefonu i internetu. Do portfolia nabízených služeb patří i likvidace černých skládek nebo vyklizení kanceláří a nebytových prostor.

Ohodnoť článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..