Online magazín o bydlení a interiéru domova

Tapety – dekorace do každého interiéru

0

Ať už se stěhujete do nového či postaršího bytu nebo domu, určitě se vám zjeví plno otázek, jak si to v bytě upravíte.

Když nebude potřeba rekonstrukce nějaké části – často původní koupelny či kuchyně, tak máte napůl vyhráno. Čeká vás totiž jen vymalování a menší úpravy tak, aby vám bylo v novém obydlí co možná nejpříjemněji.

V bytech postavených v minulém století je často vidět jejich stáří právě na stěnách. A jaké jsou možnosti, co s tím udělat?

Dodejte stěnám šťávu

Nejčastěji se setkáte určitě s klasickou malbou, stěny mohou být bílé nebo i barevné, můžete mít modrý obývák či fialovou ložnici. Záleží jen na vás.

Pro trochu odvážnější může být zajímavá i možnost vymalovat každou stěnu jinou barvou. Ale co když už vás „jen barvy“ nudí? Potom existuje další možnost dekorace stěn – tapety na zeď.

V dnešní době je k dispozici široká paleta barev, vzorů i materiálů, takže si můžete vybrat tapetu podle vašeho vkusu a umístit ji do kterékoli místnosti.

Stačí otevřít prohlížeč a začít na internetu hledat. Možná se budete divit, jaký je v současnosti výběr.

Chcete s proužky, s kolečky či trochu punku? Nic není problém.

Pokud vám nevadí si připlatit, můžete si pořídit fototapety. Díky fototapetě se můžete každý den po příchodu domů ocitnout třeba na vrcholu hory a pozorovat nádhernou krajinu. Nebo každý večer můžete usínat pod hvězdným nebem, snídat u francouzského levandulového pole.

Tapety na zeď

Už jste si vysnili svoji ideální tapetu? Není nic snazšího než začít hledat.

Kde shánět kvalitní tapety

Kvalitní tapety, které vydrží a které budou splňovat vaše požadavky, naleznete v internetovém obchodu tapeta-dekorace.cz.

Zde je vám k dispozici široký výběr tapet papírových, vliesových i vinylových.

Dále zde najdete ozdobné bordury, samolepící folie i příslušenství a potřeby pro instalaci tapet. Stačí si vybrat materiál tapety, design a můžete v okamžiku proměnit váš interiér k nepoznání a vytvořit atmosféru podle vašich představ.

Tapety – dekorace do každého interiéru
Ohodnoť článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.