Online magazín o bydlení a interiéru domova

Turecké kusové koberce ozdobí vaši domácnost

0

Je velmi pravděpodobné, že jste si při návštěvě některých svých známých všimli, že mezi okrasy jejich domácnosti patří i turecké kusové koberce. Chtěli byste podobným způsobem omráčit své hosty také?

Na následujících řádcích se máte příležitost seznámit s některými kusovými koberci z Turecka, které na český trh dodává turecká společnost Festival. Do několika dnů může být podobný koberec rovněž perlou vaší domácnosti.

Kusový koberec Columbus je vhodný do všech interiérů

Takřka do každého interiéru se hodí kusový koberec Columbus K11606-01 Anthracite. Je to zásluhou jeho decentního provedení, kdy vyniká svojí jednoduchostí a nenápadností, díky čemuž snadno doladí každý prostor.

Jeho majitelé si navíc libují nad tím, že je měkký na dotek, proto se turecké kusové koberce Columbus hodí pro chůzi na boso. Zhotoveny jsou ze 100% super soft polypropylenu.

Kusový koberec King Vo Da Vinci dodá domácnosti orientální nádech

Orientální atmosféra dýchne na návštěvy, které přijdou do domácnosti, jež se může pochlubit kusovým kobercem King Vo Da Vinci K11603-01 Keshan.

Tyto turecké koberce přitom nepůsobí nijak násilně, protože orientální motivy jsou pouze lehce znatelné. Koberce Keshan se mohou chlubit pestrým spektrem barev, jež jim dávají punc jedinečnosti a originality. Jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu techologií heatset.

Turecké koberce značky Festival je možné zakoupit v eshopu mujkoberec.cz

Výrobcem těchto i dalších koberců je turecký výrobce Festival, v jehož nabídce jsou i další vzory, dětské koberce, ale rovněž koberce s krátkým i dlouhým vlasem.

V českém prostoru je možné tyto koberce zakoupit v eshopu mujkoberec.cz, jenž se ve své nabídce pyšní kompletní kolekcí značky Festival v ČR.

Společnost vyrábí koberce z celé řady typů materiálů, a to od polypropylenu, přes akryl až k polyesteru.

Ohodnoť článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..