Online magazín o bydlení a interiéru domova

Vybíráte dekoraci na stěnu? Poradíme, proč vybrat stylové dřevěné obrazy

0

Přijde vám, že jsou stěny ve vašem bytě nebo domě prázdné, což na vás nepůsobí nijak dobře? V takovém případě je na místě umístit na ně stylovou dekoraci. Jaký to bude? Naším doporučením jsou populární dřevěné obrazy na stěnu. Jsou dobrou volbou pro toho, kdo nechce jenom obyčejné plátno, nebo snad fotopapír. V čem je toto řešení zajímavé?

Nadchne zcela unikátní vzhled

Dřevo do interiérů rozhodně patří. A to i do těch moderních. Jde o přírodní materiál, který sám o sobě velmi zajímavě vypadá. A co teprve v případě, kdy je využití k tomu, aby z něj byly vyrobeny stylové obrazy na stěnu. Unikátní vzhled je vytvořen moderní technologií, která zajistí, že samotný obraz bude umístěn přímo na dřevěném podkladu. Tato kombinace je spojena s dokonalým, nijak nenapodobitelným provedením.

Možností existuje celá řada

I když se jedná o celkem zajímavou novinku, nemusíte se obávat toho, že byste neměli z čeho vybírat. právě naopak. Dřevěný obraz na stěnu je k dispozici v celé řadě různých variant, pokud jde o samotnou kresbu, která je na něm znázorněna. Spokojeni budou jak milovníci abstrakce a barvy, tak i ti, kteří hledají spíše černobílé obrazy, které se dokonale hodí do moderních světlých interiérů. Při výběru nezapomeňte na to, že by se vám měl daný motiv nejenom líbit, ale měl by do vašeho interiéru i dobře zapadat.

Vyberte si tu pravou velikost

Nemusíte se bát toho, že byste byli zklamáni z dostupnosti velikostí. Na menších stěnách se budou skvěle vyjímat varianty o velikosti několika desítek centimetrů. Plánujete-li zatraktivnit větší stěnu, třeba ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici, zkuste obrazy květin ve větším provedení. Rázem dáte sbohem prázdným a nevzhledným stěnám a vytvoříte prvek, který přitáhne pozornost. A co teprve, až vaše návštěva zjistí, že jde o dřevěný obraz a nikoliv o něco, co má ve svém interiéru téměř každý?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..